تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

قصه گویی در بخش سرطان بیمارستان کودکان بندرعباس

  رییس بخش خون و سرطان بیمارستان کودکان بندرعباس گفت: مراسم قصه گویی وکتابخوانی در بخش خون وسرطان این بیمارستان با مشارکت کتابداران کتابخانه شهید مطهری (ره) برگزار شد.

  محمد علی مولوی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خلیج فارس، اضافه کرد: هدف از انجام این کار فرهنگی حفظ روحیه و بازگرداندن نشاط و شادمانی به کودکان بستری سرطانی بوسیله انس با یار مهربان است و کتاب می تواند در تنهایی ونارحتی بهترین یار ومونس ما باشد.

  وی افزود: در این مراسم بعد از کتابخوانی و قصه گویی به کودکان عزیز مبتلا به سرطان بسته فرهنگی شامل کتاب اهدا شد.

  مدیر اجرایی موسسه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان نیز به خبرنگار ایسنا گفت: بخش خون وسرطان بیمارستان کودکان سال 89 به همت دکتر ناظمی مدیر عامل بیمارستان کودکان و دکتر مولوی وخیرین با 4 اتاق و12 تخت برای بیماران بستری و کانکس برای شیمی درمانی راه اندازی شد.

  صدیقه کیوان افزود: همزمان با راه اندازی بخش جهت تامین هزینه  درمان کودکان سرطانی موسسه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان ساحل خلیج فارس تشکیل شد که اولین اقدام آن ایجاد بازارچه های خیریه در فضای پارک غدیر بود که با نام زیر پرچم شناخته شد.

  وی در پایان (ره)خاطر نشان کرد: در حال حاضر 90 کودک تحت پوشش موسسه هستند که با دادن آگاهی به  بیماران وشناسایی موسسه وخدمات آن میشود از  هزینه های اضافی سفر به خارج از استان جلوگیری کرد و نقش ارگان های فرهنگی مثل نهاد کتابخانه های عمومی در این عرصه بشدت احساس میشود، چرا که کودکان و اعضای کتابخانه می توانند کمک شایانی درراستای کمک مادی و معنوی به دوستان بیمار خود کنند.


  این مطلب تا کنون 86 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 3 اسفند 1394 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 30 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55487
 • تعداد مطالب :160749
 • بازدید امروز :208179
 • بازدید داخلی :16888
 • کاربران حاضر :218
 • رباتهای جستجوگر:360
 • همه حاضرین :578

تگ های برتر